Lajme

Daja tregon biseden e fundit me 27 vjecaren para se ti jap fund jetes

Daja e 27 vjaceres qe i dha fund jeten duke u hedhur nga pallati ne Kamez ka treguar biseden e fundit me 27 vjecaren.

Ajo ishte grua e martuar dhe kishte nje vajze. 27 vjecarja ishte e martuar ne Kosove dhe kishte ardhur ne Tirane dhe nuk ka pasur problem me burrin.

Isha ne kafe me te dhe ishte e qeshur biseduam dhe ishte shume mire. Nuk kishte asnje shenje dhe me tha qe do te iki ne Kosove.

Jam cuditur “se si mund te hidhesh per ate plehre” U shprej daja e se ndjeres. shiko.news